Ogłoszenia Parafialne – 29.08.2021

1. W następną niedzielę 5 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli, na mszę św. w następną niedzielę na godz. 11.30, aby ten nowy rok pracy rozpocząć poświęceniem przyborów szkolnych i z Bożym błogosławieństwem.

2. W tym tygodniu przypada
● W środę – bł. Bronisławy
● I czwartek miesiąca– dzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne
● I piątek – św. Grzegorza Wielkiego – dzień imienin Ks. Abpa Grzegorza Rysia. Do chorych udam się od godz. 8.00.
● I sobota– dzień modlitw wynagradzających za zniewagi i obelgi wyrządzone Matce Bożej. Zapraszam wszystkie Róże na zmianę tajemnic różańcowych.

3. W następną niedzielę, ofiary na Tacę Gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z ubezpieczeniem Parafii. Bóg zapłać.

4. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Więckowska Janina i Dubiński Grzegorz –  serdeczne Bóg zapłać.

5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość.

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
     Ś.p. Czesława Jarzębowska – l. 80  – z ul. Wersalska
      „Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”