Ogłoszenia Parafialne – 10.10.2021

XXVIII  Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy  XXI  Dzień Papieski. Przed kościołem  zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Dzisiaj  po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA . Obecność obowiązkowa.
  3. Nabożeństwa różańcowe  w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.00
  • W poniedziałek – św. Jana XXIII pap.
  • We wtorek – bł. Jana Beyzyma
  • W środę – bł. Honorata Koźmińskiego
  • W czwartek – św. Małgorzaty Alacoque
  • W piątek – św. Teresy z Avila
  • W sobotę- św. Jadwigi Śląskiej

5. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.

6.Wznawiamy cykl katechez dla dorosłych. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani w czwartek po mszy św. czyli o 18.30.

7. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed  I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.

8. W minionym tygodniu przy naszej Parafii pracowali: Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Więckowska Janina, Rudzicka Teresa, Dubiński Grzegorz, Janus Henryk.  Bóg Zapłać.

9. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Mały Gość – (dla dzieci) i Gość Niedzielny.