Ogłoszenia Parafialne – 24.10.2021

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
    W naszych modlitwach i trudach tego tygodnia pamiętajmy o wszelkich dziełach  misyjnych.  Za ofiary złożone na tacę w imieniu misjonarzy mówimy – Bóg zapłać.

1. Kończą się nabożeństwa różańcowe, zapraszam dzisiaj na 16.00 a w dni powszednie na godz. 17.30.

1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przyjmujemy  na „wypominki” w zakrystii i kancelarii parafialnej.

1. Kwiaty do dekoracji kościoła ofiarowała Rodzina Horodeckich z ul. Plonowa. Serdeczne Bóg zapłać.

1. Serdecznie dziękuję Parafianom, którzy przekazali swoje datki na konto Parafii. Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu przypada:
    * W czwartek – św.św. app. Szymona i Judy Tadeusza
    * W piątek – dzień modlitw za Parafian zmarłych w tym miesiącu
    * W niedzielę – Rocznica poświęcenia własnego kościoła

1. W minionym tygodniu przy naszej Parafii pracowali: Kaczmarek Zofia, Rudzicka Teresa, Dubiński Grzegorz. Bóg Zapłać.

2. Pod chórem są do nabycia świece na stół wigilijny oraz tygodniki katolickie: Niedziela Mały Gość (dla dzieci) i Gość Niedzielny

3. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
     Ś.p. Henryk Janus    l. 76   z ul. Glebowa
    Ś.p. Jan Kawecki    l. 67   z ul. Sokołowska
    „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….”