Ogłoszenia Parafialne – 07.11.2021

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
  • we wtorek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w środę – św. Leona Wielkiego pap.
  • w czwartek – św. Marcina
  • w piątek – św. Jozafata
  • w sobotę – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

1. W następną niedzielę przypada Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych i V Światowy Dzień Ubogich. Zbiórka ofiar na tacę dla ubogich.
  2. Za tydzień przeżywamy XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym to okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w LIBANIE. Ten kraj potrzebuje przede wszystkim wewnętrznego pokoju, dzięki któremu można zbudować lepszy kraj. Nasi bracia i siostry z Libanu potrzebują naszego wsparcia duchowego i materialnego. Zbiórka ofiar do puszek – podarujmy im nadzieję!
  3. Od następnej niedzieli do 05 grudnia odbędzie się zbiórka żywności
  • W każdą niedzielę przed kościołem
  • W każdy wtorek 16.30 – 18.00, w punkcie naszego koła Caritas na plebani artykuły spożywcze paczkowane np. cukier, mąka, puszki, tłuszcze itp.
  1. W następną niedziele poświęcę opłatki wigilijne, które będą roznoszone po domach, początek od strony Zgierza. Tego zadania podjął się – znany dobrze z lat poprzednich – Pan Grzegorz Dubiński. Opłatki będą również do nabycia w kancelarii i zakrystii.
  2. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA . Obecność obowiązkowa.
  3. W minionym tygodniu przy kościele pracowała Kaczmarek Zofia – serdeczne Bóg zapłać.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny