Ogłoszenia Parafialne – 21.11.2021

1. Dziś w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu  Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia.
  2. Dzisiaj zbiórka ofiar na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego.
  3. Dzisiaj po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed  I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  4. Katecheza dla dorosłych we czwartek godz. 18.30
  5. W tym tygodniu przypada:
  • W poniedziałek – św. Cecylii
  • W środę – św. Andrzeja Dung-Lac
  • W czwartek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  • W piątek msza św. za osoby, które w tym miesiącu odeszły do wieczności.

1. Za tydzień, od I niedzieli Adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, ale już dziś zachęcam do takiej organizacji czasu, by móc uczestniczyć w Roratach o 18.00.
  2. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Rudzicka Teresa, Dubiński Grzegorz. Bóg Zapłać.
  3. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Mały Gość (dla dzieci),  Gość Niedzielny.