Ogłoszenia Parafialne – 12.12.2021

  1. Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE, które poprowadzi ks. Maciej Plewka – redemptorysta – Nauki będą głoszone w niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 18.00. Prosimy o modlitwę w tych intencjach.
  1. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.
  1. Od czwartku rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  2. Zapraszamy wszystkich na Roraty – codziennie o godz.18 00.
  3. Katecheza dla dorosłych. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.
  4. Słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy złożyli artykuły spożywcze dla ubogich. Dary te, zostały przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii. Niech Dobry Bóg okaże i Wam Swoje Nieskończone Miłosierdzie na miarę Waszych serc.
  5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

* środa (15.12) – ul. Nasienna, Kłosowa. 
* czwartek
(16.12)  – ul. Drozdowa, Kozia, Wronia. 
* piątek
(17.12) – ul. Warzywna, Kujawska, Antoniewska, Kocidłowska. 
* sobota
(18.12) od 9.00  – Sokołowska.

  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie – Niedziela i Gość Niedzielny.