Ogłoszenia Parafialne – 20.02.2022

1. Ofiary składane dzisiaj na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów za prace przy naszym kościele. Bóg zapłać.
  2. Serdeczne podziękowania dla wszystkich  Darczyńców, dzięki którym możemy ufundować Matce Bożej i Królowej nowe wotum w postaci korony. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W odpowiedzi na apel Ojca Św. Franciszka oraz naszego Ks. Abpa Grzegorza – w naszej Parafii utworzył się Zespół Synodalny. Kolejne spotkanie w czwartek

24 lutego o 18.30. Zapraszam chętnych.

1. Serdecznie dziękuję Parafianom, którzy przekazali ofiary na konto Parafii. Bóg zapłać.
  2. W piątek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji naszych Parafian, którzy odeszli do wieczności w tym miesiącu.
  3. W tym tygodniu czcimy:
  • W poniedziałek – św. Piotra Damiana, bpa
  • we wtorek – katedry św. Piotra ap.
  • w środę – św. Polikarpa bp i m.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.