Ogłoszenia Parafialne – 20.03.2022

1. W dzisiejszą niedzielę na mszy św. o 11.30 odbędzie się poświęcenie modlitewników, oraz duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  2. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30,  które poprowadzą Lektorzy i Ministranci naszej parafii a w niedzielę GORZKIE ŻALE o godz. 16.30 i po nich Msza Święta.
  1. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 10.00 i 18.00.

Dzień Świętości Życia i Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

1. W następną niedzielę – 27 marca, rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które poprowadzi  Ks. Zbigniew Zachorek.  Nauki będą głoszone w niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. oraz w * poniedziałek , wtorek i środę o godz. 10.00 i 18.00 dla wszystkich;  * dla dzieci o godz.8.15  klasy III  i  IV;  * o godz. 9.00 klasy I i II; * o godz. 11.30  klasy V, VI i VII. Prosimy o modlitwę w tych intencjach.
  2. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki – świece.
  3. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.
  4. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Ś.p. Anna Sobieraj – l. 95 z ul. Traktorowa
       „Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”