Ogłoszenia Parafialne – 27.03.2022

  1. Dzisiaj Niedziela Radości –„Laetare”. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Witamy w naszej Wspólnocie ks. Zbigniewa Zachorka. Nauki będą głoszone  dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w  poniedziałek ,   wtorek  i  środę –     * o godz. 10.00 i 18.00 dla wszystkich  * dla dzieci     #  o godz.8.15  klasy III  i  IV,   #  o godz. 9.00 klasy I i II  #  o godz. 11.30  klasy V, VI, VII i VIII. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy jej na później. Ofiary, które złożymy na tacę w poniedziałek, wtorek i środę,  niech będą wyrazem naszej wdzięczności Ks. Zbigniewowi za prowadzone Rekolekcje.
  1. W tym tygodniu przypada :

  • I piątek – odwiedziny chorych od  8.00 
  • I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce  Bożej – zmiana tajemnic różańcowych
  1. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 30, które poprowadzą dzieci szkolne, a w niedzielę GORZKIE ŻALE o godz. 16.30 i po nich Msza Św.
  2. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pani Ługowska Jadwiga i Goleń Ewa – Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Od tej niedzieli odbędzie się zbiórka żywności dla osób potrzebujących. Paczki z artykułami żywnościowymi i środkami czystości można dostarczać do zakrystii lub Punktu Caritas we wtorki w godz. 16.00 – 17.00.
  4. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki- świece.
  5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p.  Czesław Banaszek  –  l. 87   z ul. Sokołowska
Ś.p.  Ryszard Szadkowski  –  l. 81   z ul. Klinowa
„Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..”