Ogłoszenia Parafialne – 03.04.2022

1. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm przed każdą mszą św. Uroczyste na Mszy o 11.30 z procesją dokoła kościoła.
  2. W tym tygodniu przypada  I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne  z naszej parafii.
  3. W piątek nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30,  które poprowadzą kandydaci do Bierzmowania. W niedzielę GORZKIE ŻALE o godz. 16.30, po nich Msza Św.
  4. Trwa zbiórka żywności dla osób potrzebujących. Paczki z artykułami żywnościowymi i środkami czystości można dostarczać codziennie do zakrystii lub do Punktu Caritas we wtorki w godz. 16.00 – 17.00.
  5. Pod chórem,  członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki -świece, które będą nam potrzebne w Wielką Sobotę i palemki.
  6. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny