Ogłoszenia Parafialne – 17.04.2022

1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pospieszyli z pomocą przy dekorowaniu świątyni i wykonaniu dekoracji  Ołtarza Ciemnicy i Bożego Grobu, Panu Grzegorzowi Dubińskiemu, Monice Kobyłeckiej, Teresie Rudzickiej, Zofii i Arkadiuszowi Kaczmarek, Osobom, które złożyły ofiary na kwiaty, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej, Panu Organiście, Ochotniczej Straży Pożarnej, Służbie Liturgicznej, Asyście i Wam wszystkim za włączanie się w liturgię oraz modlitewne czuwanie.

1. W Poniedziałek Wielkanocny będzie zbiórka ofiar na tacę na budowę Centrum Studiów im. Św. Jana Pawła II w Łodzi.  Bóg zapłać. Nie będzie Mszy św. o 16.30.
  2. Z racji tygodnia świątecznego w ten piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W następną niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego do której przygotowujemy się przez codzienną Nowennę.
  4. Skarbonki do których zbieraliśmy ofiary wielkopostne  przynosimy w przyszłą  niedzielę i składamy do kosza przed ołtarzem.
  5. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  6. Serdecznie dziękuję Parafianom, którzy przekazali swoje datki na konto Parafii. Bóg zapłać.
  7. W następną niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.
  8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.