Ogłoszenia Parafialne – 01.05.2022

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu  na zakończenie każdej Mszy św.
  2. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynają się nabożeństwa majowe w naszym kościele o 16.30 i następnie Msza Św. wieczorna. a w dni powszednie o godz. 17.30.  Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach   i kapliczkach na terenie naszej Parafii.
  • W poniedziałek – św. Atanazego
  • We wtorek (3 maja) – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji. Msze Św. o godz. 10.00 i 18.00
  • W środę św. Floriana – 42 rocz. święceń biskupich abpa seniora Władysława Ziółka
  • I czwartek miesiąca, – dzień modlitw o powołania kapłańskie z naszej parafii.
  • I piątek – świętych Apostołów Filipa i Jakuba do chorych od godz. 8.00.
  • I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce Bożej, zmiana tajemnic różańcowych.
  1. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA . Obecność obowiązkowa.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.