Ogłoszenia Parafialne – 08.05.2022

  1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. W dzisiejszą niedzielę zbiórka ofiar na tacę  na działalność  duszpasterską Archidiecezji Łódzkiej.
  3. Jutro uroczystość Św. Stanisława bpa i m. głównego Patrona Polski.
  4. W sobotę przypada święto Św. Macieja Apostoła.
  5. W następną niedzielę I Komunii Św. o godz. 10.00 i 12.00. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę  I grupa o 9.00, a II grupa o 11.00. Osoby nie związane z I Komunią św. zapraszam na Msze św. o innej godzinie.
  6. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30 i następnie Msza Św. wieczorna. Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach   i kapliczkach.
  7. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyty sprzęt można składać na placu przy plebanii do 07 czerwca 2022 r. albowiem wtedy zostanie zabrany. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Keni oraz naszym rodakom na wschodzie, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie.
  8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość