Ogłoszenia Parafialne – 15.05.2022

1. Dzisiaj Uroczystość  I Komunii Św. w naszej Parafii o 10.00 i o12.00.  Pamiętajmy w modlitwach o tych dzieciach i ich rodzinach.
  2. W „Białym Tygodniu” zapraszam wszystkie dzieci I Komunijne na nabożeństwo majowe o 17.30 i Mszę św.
  3. W poniedziałek święto – św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  4. W następną niedzielę Msza św. z racji Rocznicy I Komunii Św. o godz. 11.30. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę od 16.30.
  5. W następną niedzielę przy krzyżu – ul. Zimna Woda – Kąkolowa,  zostanie odprawiona Msza Święta o godz. 15.00
  6. Zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa przygotowanie do przyjęcia Sakramentów Św. powinno się dokonywać w swojej Parafii, dlatego  w tym tygodniu nasi Parafianie mogą zapisać swoje dziecko na katechezę przygotowującą do   I Spowiedzi i Komunii Św. w 2023 r.
  7. Przypominam, że w naszym kościele Sakramentu Chrztu udzielamy w każdą 2 i 4 niedzielę miesiąca.  Ze spowiedzi  można skorzystać przed Mszą Św. od godz. 17.00.
  8. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Panie – Kaczmarek Zofia, Więckowska Janina, Rudzicka Teresa i Pan Dubiński Grzegorz, Stańczykowski Krzysztof – Bóg zapłać.
  9. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. W minionym tygodniu odeszły do wieczności:

Ś.p. Teresa Ziółkowska – l. 75  z ul. Aleksandrowskiej

Ś.p. Maria Stypa – l. 65  z ul. Warzywna

Wieczny odpoczynek racz Im  dać Panie…