Ogłoszenia Parafialne – 29.05.2022

1. W dzisiejszą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na kolonie letnie dla dzieci organizowane przez Caritas.
  2. W środę rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe o 17.30.
  • We wtorek – Nawiedzenie NMP
  • W środę – św. Justyna – Międzynarodowy Dzień Dziecka.
  • I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie z naszej parafii, oraz 48 rocznica święceń kapłańskich biskupa Ireneusza Pękalskiego.
  • I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  • I sobota – dzień Niepokalanego Serca NMP – zmiana tajemnic różańcowych
  1. W następną niedzielę Uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, koniec okresu wielkanocnego.
  2. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 przy ul. Spadkowa 11 oraz Rada Osiedla Łódź Bałuty Zachodnie zaprasza 04 czerwca godz. 10.00 na DZIEŃ DZIECKA oraz PIKNIK RODZINNY.   Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  3. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowały: Panie – Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Bem Anna, Więckowska Janina – Bóg zapłać.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.