Ogłoszenia Parafialne – 19.06.2022

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją Eucharystyczną  w dni powszednie o godz. 17.30  a w niedzielę o 16.30.
  2. W dzisiejszą niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA . Obecność obowiązkowa.
  3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę na budowę kościołów w Archidiecezji Łódzkiej – 1800 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

– We wtorek – św. Alojzego Gonzagi zak.
– W czwartek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – zakończenie eucharystycznych procesji, błogosławieństwo wianków i ziół.
– W piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA.
Można uzyskać odpust zupełny za publiczne  odmówienie Aktu wynagrodzenia
Najśw. Sercu Pana Jezusa. Na zakończenie nabożeństwa błogosławieństwo
dzieci. Ze względu na uroczystość, można spożywać pokarmy mięsne.
– W sobotę – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. W następną niedzielę 26 czerwca w naszej Parafii Odpust ku czci MBNP. Uroczystą Mszę św. o 11.30 odprawi i Sakramentu Bierzmowania udzieli Bp Marek Marczak. Zapraszamy dzieci do udziału w procesji.
  2. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, informuję, że w lipcu i sierpniu – w naszym kościele będą celebrowane  msze św.: w niedzielę o godz. 8.00,   10.00 i 16.30,   a w dni powszednie o godz.  18.00.   W środy nowenna o 17.30.
  3. Serdecznie dziękujemy Rodzinom, które przygotowały ołtarze na procesję Bożego Ciała. W minionym tyg. przy kościele pracowała Rodzina Leśniewickich oraz Panie –Bem Anna, Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Ługowska Jadwiga, Więckowska Janina. Bóg zapłać za troskę.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p.  Edward Wasielewski – l. 71 z ul. Zgierska

„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….”