Ogłoszenia Parafialne – 26.06.2022

1. W naszej Parafii Odpustowa Uroczystość Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Uroczystą Mszę Św. odprawi ks. Bp Marek Marczak i udzieli Sakramentu Bierzmowania.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o 16.30 a w dni powszednie o godz. 17.30  .
  3. W tym tygodniu przypada:
  • We wtorek – św. Ireneusza bp. i m.
  • w środęUROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  • W piąteknie będzie odwiedzin chorych.
  • I Sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce Bożej.
  1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, informuję, że w lipcu i sierpniu – w naszym kościele będą celebrowane  msze św.: w niedzielę o godz. 8.00,   10.00  i 16.30.  Nie będzie Mszy św. dla dzieci o 11.30.
  2. W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
  3. W minionym tyg. przy kościele pracowali – Kaczmarek Zofia, Więckowska Janina i Dubiński Grzegorz.  Bóg zapłać za troskę.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.