Ogłoszenia Parafialne – 24.07.2022

1. W dzisiejszą niedzielę błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy Św.
  2. „Tornister pełen uśmiechu”- to akcja charytatywna, której celem jest skompletowanie i przekazanie najuboższym dzieciom wyprawek szkolnych. Wyprawka szkolna zawiera między innymi: zeszyty, piórnik, bloki rysunkowe, kredki, farby, zestaw linijek, cyrkiel,  kalkulator, liczydło, nożyczki, gumki, korektor, zakreślacz, mazaki. Bóg zapłać za dobre serca.
  • w poniedziałek – św. Jakuba
  • we wtorek – św.św. Joachima i Anny – Rodziców NMP – dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.
  • w piątek – św.św. Marty, Marii i Łazarza.
  1. Za tydzień ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z  ubezpieczeniem Parafii. Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowały: Karpicka Mirosława, Więckowska Janina, Bóg zapłać.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela  i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p.  Zdzisław Kudliński – l. 70    z ul. Lechicka

„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….”