Ogłoszenia Parafialne – 07.08.2022

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
  2. W następną niedzielę zbiórka ofiar na tacę na budowę Centrum Studiów im. św. Jana Pawła II w Łodzi.
  3. Sierpień to miesiąc rolniczego trudu, maryjnych świąt i patriotycznych rocznic, stąd apel o trzeźwość w tym miesiącu.
  4. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na Caritas Archidiecezji Łódzkiej – do puszek złożono 340 zł.
  • W poniedziałek – św. Dominika
  • We wtorek – św. Teresy Benedykty od Krzyża
  • w środę – św. Wawrzyńca
  • w czwartek – św. Klary
  1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
  2. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
  3. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Kaczmarek Gabrysia, Więckowska Janina  – Bóg zapłać.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.