Ogłoszenia Parafialne – 04.09.2022

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
  2. W czwartek – Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny – po mszy św. o 18.00  błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  3. W następną niedzielę, ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z naprawą nagłośnienia w naszym kościele. Bóg zapłać.
  4. Od tego numeru „Niedziela”, razem z nowym pismem „Bliżej Życia z Wiarą”, będzie kosztować 10 zł. W nowym tygodniku znajdują się artykuły o uzdrowieniach, nawróceniach i cudach, które są znakiem bliskości Boga.
  5. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Więckowska Janina, Dubiński Grzegorz, Stańczykowski Krzysztof– serdeczne Bóg zapłać.
  6. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość (dla dzieci).