Ogłoszenia Parafialne – 11.09.2022

XXIV  Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę, ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z naprawą nagłośnienia w naszym kościele. Bóg zapłać.

2. Rozpoczynamy cykl katechez dla dorosłych. „Kim są dla mnie Święci?”  Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.

3. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla    rodziców klas III przed  I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.

• We wtorek– wspomnienie św. Jana Chryzostoma bpa
  • W środę  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • W czwartek    wspomnienie NMP Bolesnej

W piątek  – św.  męczenników Korneliusza pap.  i Cypriana bpa.

5. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30.    Ze spowiedzi można skorzystać codziennie od godz. 17.00 – przed Mszą Świętą.

6. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i piątki od 16.00 do 17.00.  (W sprawach nagłych o każdej porze).

7. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Rudzicka Teresa, Więckowska Janina, Dubiński Grzegorz, Stańczykowski Krzysztof–  serdeczne Bóg zapłać.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.

9. W minionym tygodniu odeszła  do wieczności:

Ś.p. Genowefa Bąk – l. 90  – z ul. Piaskowiec

„Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”