Ogłoszenia Parafialne – 16.10.2022

1. W tym tygodniu czcimy :
  • W poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego – Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem
  • We wtorek – św. Łukasza Ewangelisty – Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia
  • W czwartek – św. Jana Kantego
  • W sobotę – św. Jana Pawła II pap.
  1. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.00.
  2. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.
  3. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przyjmujemy  na „wypominki” w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  1. W minionym tygodniu przy naszej Parafii pracowali: Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Więckowska Janina, Rudzicka Teresa, Dubiński Grzegorz. Bóg Zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.