Ogłoszenia Parafialne – 23.10.2022

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach i trudach tego tygodnia pamiętajmy o wszelkich dziełach    misyjnych.   Za ofiary złożone na tacę w imieniu misjonarzy mówimy – Bóg zapłać.

2. Kończą się nabożeństwa różańcowe, zapraszam dzisiaj na 16.00 a w dni powszednie na             godz. 17.30.

1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przyjmujemy  na „wypominki” w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  2. Serdecznie dziękuję Parafianom, którzy przekazali swoje datki na konto Parafii. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu przypada:
  • W piątek – św.św. app. Szymona i Judy Tadeusza – dzień modlitw za Parafian zmarłych w tym miesiącu
  • W niedzielę – Rocznica poświęcenia własnego kościoła
  1. W minionym tygodniu przy naszej Parafii pracowali: Kaczmarek Zofia, Rudzicka Teresa, Dubiński Grzegorz. Bóg Zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia świece na stół wigilijny oraz tygodniki katolickie: Niedziela Mały Gość (dla dzieci) i Gość Niedzielny