Ogłoszenia Parafialne – 30.10.2022

1. We wtorek 1 listopada świętujemy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, Msza św. w kościele  będzie tylko  o godz. 8.oo ,  a na cmentarzu  o 7.30, 9. 00, 11.00, 13.00 z procesją,  i 17.00.  Przypominamy, że w tym dniu nie wystarczy samo nawiedzenie cmentarzy, co czynią nawet niewierzący, nasza wiara domaga się obowiązkowego uczestniczenia w tym dniu we mszy św.
  2. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada i 2 listopada na cmentarzach zbiórka ofiar na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.
  3. Od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  4. W środę – 2 listopada – WSPOMNIENIE  WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH.  Msza św.  o godz. 18.oo.  Przed Mszą św. o 17.30. w czasie nabożeństwa żałobnego odmówimy modlitwy za zmarłych.

Wypominki  są wyczytywane w każdą niedzielę o godz. 9.45.

1. Kwiaty do dekoracji kościoła ofiarowała Rodzina Matusiaków z ul. Chochoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu przypada:
  • I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  • I piątek – św. Karola Boromeusza – do chorych od godz. 8.00
  • I sobota – zmiana tajemnic Różańcowych
  1. W minionym tygodniu przy naszej Parafii pracowali: Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Więckowska Janina, Rudzicka Teresa, Dubiński Grzegorz. Bóg Zapłać.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny