Ogłoszenia Parafialne – 06.11.2022

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
  • W środę – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w czwartek – św. Leona Wielkiego pap.
  • w piątek – św. Marcina
  • w sobotę – św. Jozafata
  1. W następną niedzielę przypada Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych i V Światowy Dzień Ubogich. Zbiórka ofiar na tacę dla ubogich. A przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na Kościół w Potrzebie na Ukrainie – podarujmy im nadzieję!
  2. Od następnej niedzieli do 04 grudnia odbędzie się zbiórka żywności
  • W każdą niedzielę przed kościołem
  • W każdy wtorek 16.30 – 18.00, w punkcie naszego koła Caritas na plebani artykuły spożywcze paczkowane np. cukier, mąka, puszki, tłuszcze itp.
  1. W następną niedziele poświęcę opłatki wigilijne, które będą roznoszone po domach, początek od strony Zgierza. Tego zadania podjął się – znany dobrze z lat poprzednich – Pan Grzegorz Dubiński. Opłatki będą również do nabycia w kancelarii i zakrystii.
  2. Abp Grzegorz Ryś udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 11 listopada br.
  3. W minionym tygodniu przy kościele pracowały Kaczmarek Zofia i Rudzicka Teresa – serdeczne Bóg zapłać.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Ś.p. Teresa Bronakowska  – l. 86  – z ul. Lechicka

„Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”