Ogłoszenia Parafialne – 27.11.2022

 1. „WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY”- takie hasło będzie nam towarzyszyć w tym roku liturgicznym. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent – czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zgodnie z tradycją codziennie, oprócz niedziel i uroczystości, msza św. zwana Roratami, będzie celebrowana o godz. 18.00, a ponieważ będzie to w przyciemnionym kościele, więc postarajmy się przynosić ze sobą lampiony – znak modlitwy i czuwania.
 2. Serdecznie zapraszam do służby ministranckiej chłopców, którzy przez swoją służbę pragną wzrastać ku chwale Boga i ku pożytkowi ludzi. Spotkanie organizacyjne w dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o 11.30. Zapraszam także ministrantów.
 3. Serdecznie dziękuję Parafianom, którzy przekazali swoje datki na konto Parafii. Bóg zapłać.
 4. W tym tygodniu przypada:
 • W środę – Św. Andrzeja ap.
 • I czwartek – Godzina Święta. Modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii.
 • W I piątek z posługą duszpasterską do chorych udam się od godz. 8.00.
 • W I sobotę – wynagradzamy Matce Bożej za wyrządzone zniewagi. Zmiana tajemnic różańcowych. Dzień modlitw za bezrobotnych.
 1. W następną niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie medalików   dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 2. W następną niedzielę modlimy się za Kościół na Wschodzie a przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
 3. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Mały Gość  i Gość Niedzielny, oraz świece na stół wigilijny.