Ogłoszenia Parafialne – 11.12.2022

 

  1. Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE, które prowadzi Kazimierz Kowalski – bernardyn – Nauki będą głoszone w niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 18.00. Prosimy o modlitwę w tych intencjach.
  1. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.
  1. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  2. Zapraszamy wszystkich na Roraty, które są celebrowane codziennie o godz.18 00.
  3. Ze spowiedzi można skorzystać codziennie od godz. 17.00 – przed Mszą Świętą.
  4. Słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy złożyli artykuły spożywcze dla ubogich. Dary te, zostały przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii. Niech Dobry Bóg okaże i Wam Swoje Nieskończone Miłosierdzie na miarę Waszych serc.
  5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

        – 14. XII. środa – ul. Lechicka (bloki).

        – 15. XII. czwartek – ul. Lechicka (ulica od  Kujawskiej).

        – 16. XII. piątek – Tytoniowa, Morgowa, Kompostowa, Rodła, Hektarowa.

        – 17. XII. sobota od 9.00 – ul. Wronia, Kąkolowa od 15.00 -ul. Szczecińska, Gruntowa,  Skibowa, Selerowa, Hodowlana.

  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowała Ługowska Jadwiga – Bóg zapłać.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie – Niedziela i Gość Niedzielny.
  3. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

                    Ś.p. Romana Małecka  – l. 75 – z ul. Glebowa

                    „Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie..”