Ogłoszenie Parafialne – 25.12.2022

  1. Dzisiaj Msze św. o 10.00, 11,30 i 16.30 a jutro będziemy przeżywać Święto Św. Szczepana. Msze Św. o 8.00, 10.00 i błogosławieństwo owsa,  i o 11.30
  2. We wtorek – św. Jana apostoła i ewangelisty, po mszy św. o 18.00 obrzęd błogosławieństwa wina.
  3. W środę – Świętych Młodzianków męczenników – błogosławieństwo dzieci.
  4. Zapraszam wszystkich do uroczystego zakończenia roku w sobotę na Mszę Świętą o godz. 17.00. Przed Najświętszym Sakramentem przeprosimy Boga za wszystkie grzechy osobiste, społeczne i narodowe oraz zaniesiemy modlitwy dziękczynne uwieńczone śpiewem hymnu „TE DEUM”.
  5. W następną niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – początek Nowego Roku, światowy Dzień Pokoju. Msze św. o 10.00, 11.30 i 16.30, można uzyskać odpust zupełny za pobożny udział w publicznym śpiewie w kościele hymnu: „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
  6. Składam serdeczne podziękowanie Rodzinie z ul. Rodła -za ofiarowane choinki do kościoła, oraz Pani Monice Kobyłeckiej i Panu Grzegorzowi Dubińskiemu, którzy udekorowali nasz kościół i przygotowali szopkę – Bóg zapłać.
  7. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu;

                  *27. XII. wtorek – ul. Aleksandrowska (od Aleksandrowa)

                  *28. XII. środa ul. Antoniewska, Kocidłowska. Sianokosy.

                  *29. XII. czwartek–  ul. Uprawna (od Kujawskiej).

                  *30. XII. piątek  – ul. Kaczeńcowa, Wersalska, Ludowa, Juliusza, Traktorowa,    Piaskowiec.

  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

                    Ś.p. Bogdan Rosiak  – l. 81

                       Ś.p. Tadeusz Zalewski  – l. 85 z ul. Glebowa

                                 „Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”