Ogłoszenia Parafialne – 19.03.2023

  1. Dzisiaj Niedziela Radości –„Laetare”. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Witamy w naszej Wspólnocie O. Janusza Sok – Redemptorystę. Nauki będą głoszone  dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek ,   wtorek  i  środę –     * o godz. 10.00 i 18.00 dla wszystkich         a  dla dzieci     #  o godz.8.00  klasy IV  i  V,    o godz. 9.00 klasy I, II i III  #  o godz. 11.45 klasy VI, VII i VIII.

Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy jej na później. Ofiary, które złożymy na tacę w poniedziałek, wtorek i środę,  niech będą wyrazem naszej wdzięczności O. Januszowi za prowadzone Rekolekcje.

  1. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Archidiecezji Łódzkiej.
  2. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30, które poprowadzą Lektorzy i Ministranci, a w niedzielę GORZKIE ŻALE o godz. 16.30 i po nich Msza Św.
  3. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 10.00 i 18.00.

Dzień Świętości Życia i Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

  1. Od tej niedzieli odbędzie się zbiórka żywności dla osób potrzebujących. Paczki z artykułami żywnościowymi i środkami czystości można dostarczać do zakrystii lub Punktu Caritas we wtorki w godz. 16.00 – 17.00.
  2. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki- świece.
  3. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.
  4. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowała Pani Ługowska Jadwiga – serdeczne Bóg zapłać.