Ogłoszenia Parafialne – 14.05.2023

VI   NIEDZIELA    WIELKANOCNA

1. W następną niedzielę  w naszej Parafii I Komunii Św. o godz. 11.30. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę  o 9.00. Osoby nie związane z I Komunią św. zapraszam na Msze św. o innej godzinie.
  2. We wtorek święto – św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  3. Jutro rozpoczynają się Dni Modlitw o Urodzaje – poniedziałek, wtorek i środa (dawne Dni Krzyżowe).
  4. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa przygotowanie do przyjęcia Sakramentów Św. powinno się dokonywać w swojej Parafii, dlatego  w tym tygodniu nasi Parafianie mogą zapisać swoje dziecko na katechezę przygotowującą do I Spowiedzi i Komunii Św. w 2024 r.
  7. Przypominam, że w naszym kościele Sakramentu Chrztu udzielamy w każdą 2 i 4 niedzielę miesiąca. Ze spowiedzi  można skorzystać codziennie przed Mszą Św. od godz. 17.00.
  8. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Karpicka Mirosława, Rudzicka Teresa i Dubiński Grzegorz – Bóg zapłać.
  9. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.