Ogłoszenia Parafialne – 29.10.2017

XXX Niedziela Zwykła

1. Kończą się nabożeństwa różańcowe, zapraszam dzisiaj na 16.00 a w dni powszednie na godz. 17.30.
  2. W środę 1 listopada świętujemy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, msza św. w kościele  będzie tylko  o godz. 8.oo, a w kaplicy na cmentarzu  o 7.30,     9.00,     10.30,     12.00,    13.00 i procesja, o   16.00    i   17.00.

Przypominamy, że w tym dniu nie wystarczy samo nawiedzenie cmentarzy, co czynią nawet niewierzący, nasza wiara domaga się obowiązkowego uczestniczenia w tym dniu we Mszy św.

ws.jpg

1. W Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada na cmentarzach zbiórka ofiar na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.
  2. Od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  3. We czwartek 2 listopada – WSPOMNIENIE  WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH.  Msza św.  o godz. oo. Przed Mszą św. o 17.30. w czasie nabożeństwa żałobnego odmówimy modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

Wypominki roczne są wyczytywane w każdą niedzielę o godz. 9.50.

1. W tym tygodniu o godz. 17.30:
  • w I piątek wynagradzamy Sercu Jezusowemu a chorych odwiedzę od   8.00
  • w I sobotę wynagradzamy Matce Bożej za wyrządzone zniewagi
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny