Zapowiedzi przedślubne

za.jpg

1/. Sławomir Jakub Szadkowski – stanu wolnego z parafii tutejszej  oraz Alicja Wojciechowska  – stanu wolnego z parafii w Mileszkach

Łódź dn. 26 sierpnia  2017 r.

1/. Dominik Kacper Kasza – stanu wolnego z parafii tutejszej oraz
      Dominika Kłąb  – stanu wolnego z parafii św. Wojciecha w Makowie

Łódź dn. 12 sierpnia  2017 r.

1/. Karol Bak – stanu wolnego z parafii tutejszej  oraz  Beata Bogumiła Jasiaczyk  – stanu wolnego z parafii tutejszej

Łódź dn. 22 lipca  2017 r.

1/. Lyubomir Taulov – stanu wolnego, prawosławny z parafii tutejszej oraz Anna Banasiak  – stanu wolnego z parafii tutejszej

2/. Ryszard Marek Pankiewicz – stanu wolnego, z parafii tutejszej oraz   Karolina Anna Kadłubowska  – stanu wolnego z parafii Najświętszego Imienia Maryi w Łodzi

3/. Sebastian Grzegorz Mazur – stanu wolnego, z parafii tutejszej oraz Angelika  Antczak – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 01 lipca  2017 r.

1/. Arkadiusz Kornacki – stanu wolnego z parafii tutejszej oraz Karolina Lipińska  – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 25 czerwca 2017 r.

1/. Krzysztof Stasiak – stanu wolnego z parafii tutejszej oraz  Magdalena Julia Miksa  – stanu wolnego z parafii NMP Królowej Polski  w  Ozorkowie.

Łódź dn. 27 maja  2017 r.

1/. Łukasz Mariusz Cichy – stanu wolnego z parafii tutejszej oraz
      Agnieszka Paulina Danych  – stanu wolnego z parafii tutejszej

Łódź dn. 20 maja  2017 r.

1/. Arkadiusz Rutkowski – stanu wolnego z parafii św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi  oraz  Magdalena Katarzyna Matczak  – stanu wolnego z parafii tutejszej

2/.Krystian Błaszczyk – stanu wolnego z parafii tutejszej  oraz  Aleksandra Maria Woźniak – stanu wolnego z parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Widawie.

Łódź dn. 13 maja  2017 r.

1/. Marcin Michał Słowiński – stanu wolnego z parafii tutejszej  oraz  Milena Nowak  – stanu wolnego z parafii św. Mateusza w Pabianicach

Łódź dn. 29 kwietnia  2017 r.

1/. Maciej Jakub Szwajkowski – stanu wolnego z parafii tutejszej  oraz
      Sylwia Basaj  – stanu wolnego z parafii Chrystusa Odkupiciela w Łodzi.

2/. Dominik Marek Szymajda – stanu wolnego z parafii Zwiastowania Pańskiego w Rąbieniu
   oraz Ewa Barbara Izdebska  – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 25 marca  2017 r.

1/. Michałek Rafał – stanu wolnego z parafii tutejszej oraz  Niedzielska Anna Magdalena  – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 10 marca  2017 r.

1/. Piekarski Piotr – stanu wolnego z parafii tutejszej oraz  Peć Angelika Bożena  – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 08 stycznia  2017 r.

1/. Kubiak Dariusz Mateusz – stanu wolnego z parafii tutejszej   oraz  Sosińska Anna  – stanu wolnego z parafii św. Katarzyny w Zgierzu.

Łódź dn. 12 listopada  2016 r.

1/. Ciszewski Tomasz – stanu wolnego,  z parafii tutejszej, oraz   Lipka Krystyna  – stanu wolnego, z parafii tutejszej.

Łódź dn. 04 września  2016 r.

1/. Bednarski Grzegorz – stanu wolnego z parafii Miłosierdzia Bożego  w Łodzi, oraz  Kotecka Magdalena Anna  – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 20 sierpnia  2016 r.

1/. Jęcek Bogusław – stanu wolnego z parafii tutejszej  oraz Keller Ewa Maria  – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 13 sierpnia  2016 r.

1/. Kuczkowski Filip – stanu wolnego z parafii tutejszej  oraz Grabarczyk Anna Katarzyna  – stanu wolnego z parafii św. Stanisława biskupa i męczennika w Bełchatowie.

2/. Nowak Michał Jakub – stanu wolnego z parafii M.B. Zwycięskiej w Łodzi oraz  Zadrożna Anna  – stanu wolnego z parafii tutejszej.

Łódź dn. 06 sierpnia  2016 r.