Ogłoszenia Parafialne – 21.05.2017

VI   NIEDZIELA    WIELKANOCNA

1. Dzisiaj Uroczystość I Komunii Św. w naszej Parafii o 10.00 i o12.00.  Pamiętajmy w modlitwach o tych dzieciach i ich rodzinach.

kom.jpg

1. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msza św. z racji Rocznicy I Komunii Św. o godz. 11.30. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o godz. 9.00 I grupa , a o 11.00 grupa II.
  1. W piątek – Dzień Matki
  1. Szkoła Podstawowa nr 116 i Rada Osiedla zapraszają na FESTYN z okazji

DNIA DZIECKA, który odbędzie się 27 maja (sobota) w godz. 10.00 – 12.00
na terenie Szkoły.

1. W następną niedzielę zbiórka ofiar do puszek na kolonie letnie dla dzieci organizowane przez Caritas.
  1. W następną niedzielę 28 maja o godz. 15.00 przy krzyżu Zimna Woda i ul. Kąkolowa zostanie odprawiona Msza Św.
  1. Serdecznie zapraszam na premierę filmu ” Szare Anioły „, która odbędzie się 28 maja o godzinie 18.00  w Auli Akademii Medycznej przy ul. Pomorskiej 259.
    „Szare Anioły” to film o ludziach, którzy na wzór św. Franciszka z Asyżu wybrali czystość, posłuszeństwo i ubóstwo,  aby ratować dla Chrystusa  najnędzniejszych tego świata.
    Patronat na wydarzeniem objął bp. Marek Marczak – Administrator Archidiecezji Łódzkiej.   Bilety w cenie 20 zł można nabyć w zakrystii.
  1. W minionym tygodniu brakujące ławeczki w naszym kościele wykonał Pan Ireneusz Bibik- Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziel, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p. Seweryn Starosta  – l. 36  z ul. Aleksandrowskiej
                                                          Wieczny odpoczynek racz Mu  dać Panie….

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )