Ogłoszenia Parafialne – 24.12.2017

IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia – nie będzie Mszy św. o 16.30. Msza św. zwaną „Pasterką”, o godz. 24.00
  1. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Św. będą celebrowane według porządku niedzielnego – 8.00,  10.00,   11.30  i   16.30,    a w św. Szczepana nie będzie Mszy Św. o godz. 16.30.

IMG_7138p.jpg

1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy czas Rekolekcji za które Bogu niech będą dzięki, ale również pragnę podziękować i Wam Drodzy Parafianie za tak piękne uczestnictwo. Raduje się serce, kiedy widać Wasze pragnienie i lgnięcie do Boga.
  1. W ubiegłą niedzielę, na Fundusz Ochrony Macierzyństwa zebraliśmy 910 zł.  Za dar Waszych serc składam serdeczne Bóg zapłać!
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

* środa – od 13.00 – ul. Aleksandrowska.
         * czwartek  – ul. Plonowa, Sycylijska, Włoska.
         * sobota  od 9.00   – ul. Czerwonych Maków,  Normandzka,  Liściasta.

1. Pani Lech Halina ofiarowała duże choinki do dekoracji kościoła – Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk i Stanisław, Cal Dariusz, Seliga Adrian, oraz Dubiński Grzegorz, któremu szczególnie dziękuję za przygotowanie dekoracji szopki w kościele  – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia kalendarze oraz tygodniki katolickie  Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, Mały Gość.